kontakt@enchristo.pl

Wesprzyj nas

W naszej posłudze pamiętamy o Bożym nakazie: “Starajcie się najpierw o królestwo Boże i Jego sprawiedliwość” (Mt 6, 33). Oddajemy nasze siły i czas służąc ewangelizacji, odnowie życia i jedności chrześcijan. Nie chcemy tego robić w pojedynkę, wierząc, że wspólnie możemy znacznie więcej! Dlatego zapraszamy do wsparcia finansowego oraz modlitewnego naszych projektów i celów. 

Zbiórka celowa

Zbiórka na przylot Daniela

13-19 sierpnia 2023 r. organizujemy w Domu EnChristo w Lanckoronie studium słowa z Danielem Gruberem – na żywo! Pod przewodnictwem Daniela przez cały tydzień chcemy zgłębiać tajemnice Księgi Daniela – w doborowym gronie i koszernej kuchni. Abyśmy mogli kupić Danielowi bilet i zobaczyć go na żywo potrzeba 6000 zł – dlatego zwracamy się do Was z prośbą o darowizny na ten cel. Fundusze zbieramy na konto
Misja En Christo  29 1020 2892 0000 5702 0626 9767, tytułem „przylot Daniela”.
Będziemy wdzięczni za przekazywanie wsparcia umożliwiającego zaistnienie tego niezwykłego wydarzenia, spotkania z Danielem na żywo.
Zbiórkę zakończymy w momencie uzbierania potrzebnej kwoty, a jeśli będzie nadwyżka przekażemy ją w całości Danielowi jako część honorarium.

Stałe wsparcie

Większość naszych działań realizujemy w domu w Lanckoronie – ten ośrodek jest “sercem” Misji EnChristo, miejscem spotkań, nawróceń, kolebką nowych inicjatyw ewangelizacyjnych. Utrzymanie domu w dobrym stanie wymaga dużych nakładów finansowych, a także rąk chętnych do pracy. 

Chcemy do Was docierać również poprzez nasze wydawnictwo. Dzięki niemu nauczania naszych liderów oraz licznych gości zapraszanych do Lanckorony z całego świata może trafiać do Waszych domów.

Jeśli chcesz wesprzeć te oraz inne z naszych działań, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Poprzez oddanie 1,5% podatku na Fundacja dla Życia i Rodziny , nr KRS 0000409179

cel szczegółowy: Misja EnChristo

  • Poprzez oddanie dziesięciny na cele Misji EnChristo, zgodnie z nakazem Bożym, w którym zawarta jest także obietnica – “Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby był zapas w moim domu, i w ten sposób wystawcie mnie na próbę! – mówi Pan Zastępów – czy wam nie otworzę okien niebieskich i nie wyleję na was błogosławieństwa ponad miarę.” (Ml 3, 10) 
  • Poprzez darowiznę w dowolnej wysokości – przelewu możesz dokonać na konto Misji Enchristo 29 1020 2892 0000 5702 0626 9767 (Misja EnChristo, 30-443 Kraków, ul Totus Tuus 32);

Dziękujemy za każdy przejaw wspaniałomyślności!