kontakt@enchristo.pl

Wesprzyj nas

W naszej posłudze pamiętamy o Bożym nakazie: “Starajcie się najpierw o królestwo Boże i Jego sprawiedliwość” (Mt 6, 33). Oddajemy nasze siły i czas służąc ewangelizacji, odnowie życia i jedności chrześcijan. Nie chcemy tego robić w pojedynkę, wierząc, że wspólnie możemy znacznie więcej! Dlatego zapraszamy do wsparcia finansowego oraz modlitewnego naszych projektów i celów. 

Stałe wsparcie

Większość naszych działań realizujemy w domu w Lanckoronie – ten ośrodek jest “sercem” Misji EnChristo, miejscem spotkań, nawróceń, kolebką nowych inicjatyw ewangelizacyjnych. Utrzymanie domu w dobrym stanie wymaga dużych nakładów finansowych, a także rąk chętnych do pracy. 

Chcemy do Was docierać również poprzez nasze wydawnictwo. Dzięki niemu nauczania naszych liderów oraz licznych gości zapraszanych do Lanckorony z całego świata może trafiać do Waszych domów.

Jeśli chcesz wesprzeć te oraz inne z naszych działań, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Poprzez oddanie 1,5% podatku na Fundację dla Życia i Rodziny , nr KRS 0000409179

cel szczegółowy: Misja EnChristo

  • Poprzez oddanie dziesięciny na cele Misji EnChristo, zgodnie z nakazem Bożym, w którym zawarta jest także obietnica – “Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby był zapas w moim domu, i w ten sposób wystawcie mnie na próbę! – mówi Pan Zastępów – czy wam nie otworzę okien niebieskich i nie wyleję na was błogosławieństwa ponad miarę.” (Ml 3, 10) 
  • Poprzez darowiznę w dowolnej wysokości – przelewu możesz dokonać na konto Misji Enchristo 29 1020 2892 0000 5702 0626 9767 (Misja EnChristo, 30-443 Kraków, ul Totus Tuus 32);

Dziękujemy za każdy przejaw wspaniałomyślności!