kontakt@enchristo.pl

Weekend dla mężczyzn o Duchu Świętym

1 – 3 grudnia 2023 r.

Kim jest Duch Święty? Wiemy sporo o Bogu Ojcu i o Synu Bożym, ale czy znamy tę trzecią osobę, Ducha Świętego? Jeśli nie doświadczasz w życiu Jego obecności i mocy, najwyższy czas Go poznać i odkryć.

Ojciec i Syn posłali Ducha Świętego dla umocnienia Kościoła i uzdolnienia go do Misji. Bez Ducha Świętego apostołowie trwaliby w lęku w wieczerniku i nie wyszliby głosić Zmartwychwstałego z mocą. To On sprawił, że stali się niepowstrzymani i zanieśli żywą Ewangelię o Jezusie na krańce ziemi.

Duch Święty posłany został także i nam. Możemy osobiście poznać Go, zaprzyjaźnić się z Nim i otworzyć na Jego prowadzenie i życie w Nim. Możemy dać się Nim napełnić, otrzymać Jego moc i stać się świadkami aż po krańce ziemi. Możemy doświadczać Jego mocy w naszym życiu.

Dołącz do męskiego grona na grudniowym weekendzie, aby odkryć Ducha Świętego i Jego moc. Daj Mu się obudzić i poprowadzić! Posłuchaj świadectw Jego działania, świadectw nawrócenia i napełnienia Nim. Dowiedz się kim naprawdę jest i co może uczynić w życiu wierzącego – w Twoim życiu. Przyjmij modlitwę napełnienia Nim, odkryj nowe życie i Kościół pełen Ducha Świętego.


Miejsce i termin: Dom Misji EnChristo, Lanckorona, 1-3 grudnia 2023 r.
Prowadzący: Zespół Misji EnChristo i Mężczyzn Świętego Józefa
Koszt: 230 zł + 20 zł pościel
Zapisy: Weekend Ducha Świętego (tutaj)

Serdecznie zapraszamy!
Misja EnChristo i Mężczyźni św. Józefa