kontakt@enchristo.pl

Prorokini i przewodniczka – weekend dla kobiet

26 – 28 lipca 2024 r.

PROWADZENIE – IRENA NEUMUELER
(teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach chrześcijański)

Dzisiaj świat potrzebuje kobiet świadomych siebie i swego przeznaczenia, kobiet odważnych, mających dobry wpływ na pokolenia. Potrzebuje kobiet ewangelicznych, pełnych Ducha, które żyjąc w obecności Bożej, są gotowe realizować swoją misję na ziemi.
Słowo Boże pośród kobiet biblijnych przedstawia prorokinie i przewodniczki. Będziemy chciały na tych rekolekcjach posłuchać, co Bóg mówi dziś do kobiet przez prorokinie takie jak: Miriam, Debora, Anna oraz przez kobiety, które przewodziły ludowi i miały wpływ na historię Izraela, a w konsekwencji świat. Powiemy również o kobietach, które podjęły namaszczenie od Jezusa do misji i były skuteczne w ewangelizacji. Dowiemy się, na czym polega dziś przywództwo kobiet. Opowiemy o priorytetach, charakterze i wizji, służebnym sercu lidera – proroka. Będziemy chciały odkryć w sobie siłę wojowniczki i stawać się matką i przewodniczką, by harmonijnie prowadzić innych i nieść przebudzenie.

Otrzymasz odpowiedzi na pytania:

  • Skąd płynie mądrość, siła i autorytet kobiety?
  • Jak rozpoznać swoje powołanie i misję?
  • Jak inspirować, wspierać i przewodzić innym?
  • Co oznacza przywództwo i prorocze namaszczenie?
  • Jak rozwijać w sobie wiarę prowadzącą do osiągania, skuteczności, zwyciężania?
  • Jakie są zagrożenia władzy, kontroli i dominacji dla kobiety?

W programie poza konferencjami będzie Eucharystia, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, modlitwa uwielbienia.

Rekolekcje poprowadzi Irena Neumueler. Jest doktorem teologii, pedagogiem, trenerem rozwoju osobistego i doradcą chrześcijańskim. W latach 1996–2006 współtworzyła gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji i zajmowała się formowaniem młodych ewangelizatorów. Swoje powołanie odnalazła w służbie kobietom. Jest prezesem fundacji „Status Feminae”, autorką licznych programów i rekolekcji skierowanych do kobiet. Towarzyszy im i pomaga w odkrywaniu piękna kobiecości, ucząc, jak żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i z innymi, w poczuciu wartości i godności, aby cieszyć się życiem w pełni.

Koszt uczestnictwa: 350 zł
Prowadzący: Irena Neumueler
Data i miejsce: 26 – 28 lipca 2024 r. Lanckorona/Brody dom EnChristo
Informacje: zgloszenia@enchristo.pl
Zapisy: formularz tutaj

Serdecznie zapraszamy

Zespół EnChristo