kontakt@enchristo.pl

Bądź kobietą pasji i wizji – weekend dla kobiet

29 – 31 lipca 2022 r.

Rekolekcje dla kobiet
Bądź kobietą pasji i wizji
„od studni do pałacu”.
„Gdzie nie ma wizji tam ginie lud” Prz 29,18

PROWADZENIE – IRENA NEUMUELER
(teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach chrześcijański)

W lipcu pragniemy zaprosić cię do Lanckorony na weekend dla kobiet, podczas którego skoncentrujemy się na odkrywaniu w sobie pasji i wizji.

• Jakie masz pasje? Jak osiągnąć kobiecość pełną pasji?
• Czy żyjesz tak jak chcesz żyć? A może nie wiesz jak chcesz żyć?
• Jaką masz wizję dla swego życia? Czy odkryłaś Boży zamysł dla swego życia?
• Jakie masz marzenia?
• Co przeszkadza Ci w realizacji twojej misji?

  • Rekolekcje „Bądź kobietą pasji i wizji” pozwolą ci na poznawanie siebie w kontekście twojego procesu przemiany, rozwoju i Bożej wizji dla twego życia. Będziemy odkrywać swoje pasje, aby nauczyć się żyć zgodnie z nimi i na ich podstawie budować wizję dla swego życia. W ten sposób będziemy mogły wejść w swoje przeznaczenie i misję. 
  • Nauczymy się szacunku do procesu i postaramy się zrozumieć, dlaczego czasami trwa on dłużej, niż byśmy chciały. Poznamy swoje ograniczenia, lęki, złe przekonania i nawyki, które nas zatrzymują na drodze powołania i spełnienia.  
  • Na podstawie biblijnej postaci Józefa sprzedanego przez braci, powiemy o jego drodze „od studni do pałacu”, od poniżenia i odrzucenia do wypełnienia proroczej wizji. Powiemy jak dojść do miejsca naszego przeznaczenia i realizować Boży plan dla naszego życia.
  • Nauczymy się budować wizję i strategię działania, ustanawiając cele i wykorzystując swoje talenty – księga Przysłów 29,18; przykłady Estery, Tamar, Jakuba.  

Rekolekcje poprowadzi Irena Neumueler. Jest doktorem teologii, pedagogiem, trenerem rozwoju osobistego i doradcą chrześcijańskim. W latach 1996–2006 współtworzyła gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji i zajmowała się formowaniem młodych ewangelizatorów. Swoje powołanie odnalazła w służbie kobietom. Jest prezesem fundacji „Status Feminae”, autorką licznych programów i rekolekcji skierowanych do kobiet. Towarzyszy im i pomaga w odkrywaniu piękna kobiecości, ucząc, jak żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i z innymi, w poczuciu wartości i godności, aby cieszyć się życiem w pełni.

Zapraszamy kobiety, które chcą żyć w mocy Bożej, zgodnie z proroczą wizją dla swego życia, doświadczyć głębi Ducha i pasji dla Jezusa, dla Słowa Bożego, dla uwielbienia. 

Koszt uczestnictwa: Do 30 czerwca – cena promocyjna 225 zł, cena regularna – 250 zł
Prowadzący: Irena Neumueler
Data i miejsce: 29 – 31 lipca 20212 r. Lanckorona/Brody dom EnChristo
Informacje: maria.lutynska@gmail.com lub pod nr telefonu 605 891 302
Zapisy: formularz tutaj

Serdecznie zapraszamy

Zespół EnChristo