kontakt@enchristo.pl

Andrzej odszedł do Pana

22 stycznia 2022 r. Andrzej Sionek w pokoju i radości odszedł do Boga, któremu służył całe życie.

Msza święta dziękczynna pogrzebowa za życie Andrzeja zostanie odprawiona w sobotę 29 stycznia 2022 roku o godzinie 10:30 w górnym kościele Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie (ul. Totus Tuus 32).

Pochówek odbędzie się na cmentarzu Rakowickim o godzinie 13:00. Wejście od bramy na terenie Zakładu Pogrzebowego Karawan przy ul. Rakowickiej 26a w Krakowie.

Wiemy, że sporo osób spoza Krakowa planuje uczestniczyć w sobotniej Mszy oraz pochówku. Dla ułatwienia przygotowaliśmy mapkę z zaznaczonymi lokalizacjami: Sanktuarium Jana Pawła II (miejsce Mszy św.) oraz Cmentarzem Rakowickim wraz z miejscami, gdzie można parkować.Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w ceremonii, zapraszamy na transmisję online (transmisja będzie również dostępna na naszym profilu facebookowym).

Z pewnością ze względu na odległość lub sytuację spowodowaną pandemią nie wszyscy będziecie w stanie uczestniczyć na żywo w sobotniej ceremonii. Dlatego zamiast tradycyjnej księgi kondolencyjnej przygotowaliśmy księgę wspomnień w wersji online. Zapraszamy do zostawienia swojego wpisu – będzie to także forma duchowego wsparcia dla rodziny Andrzeja.

Dziękujemy za modlitwę i okazywane wsparcie.

Zespół Misji EnChristo