kontakt@enchristo.pl

Przygotuj serce – rekolekcje adwentowe w parafii MB Saletyńskiej

18 – 20 grudnia 2023 r.

„Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Łk 21,36)

Adwent to czas szczególnego oczekiwania na przyjście Pana. Częściej (i może chętniej!) myślimy o tym przyjściu, które już się dokonało ponad dwa tysiące lat temu i które z zadziwieniem wspominamy. Ale przecież przed nami jest ponowne przyjście – to, do którego powinniśmy tęsknić i którego mamy wypatrywać z przygotowanym sercem, trzymając w ręku zapaloną lampę.

Może w Twoim sercu jest niepokój związany z tym, co dzieje się obecnie na świecie. Widzimy wokół nas okrucieństwo wojny, kryzysy ekonomiczne, choroby. Postaw sobie razem z nami pytanie: do czego w tym czasie wzywa nas Bóg? Jaką postawę powinniśmy przyjąć jako chrześcijanie? Niech prowadzi nas powtarzające się w Słowie Bożym wezwanie: „Czuwajcie!”

Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy i adwentowego rozważania. Rekolekcje potrwają od poniedziałku do środy (18–20 grudnia).

Program rekolekcji:
Poniedziałek, 18 grudnia – „Nawrócenie”
Wtorek, 19 grudnia – „Czuwanie”
Środa, 20 grudnia – „Zawierzenie Bogu”

Każdego dnia rozpoczniemy od Mszy świętej o godzinie 18.00, po której nastąpią krótkie nauczanie i świadectwo, a także modlitwa uwielbienia.
Przygotuj swoje serce na święta!

Prowadzący: Członkowie Misji EnChristo
Data i miejsce: 18 – 20 grudnia 2023 r.
Miejsce: Parafia MB Saletyńskiej w Krakowie, ul. Cegielniana 43

Serdecznie zapraszamy

Zespół EnChristo