kontakt@enchristo.pl

Letni Tydzień Formacyjny 2021 – Lectio Divina

Zapraszamy na Letni Tydzień Formacyjny 2021, w tym roku również poświęcony osobistemu spotkaniu ze Słowem. Poprzez Lectio Divina medytować będziemy życie i drogę św. Piotra, w której odnaleźć się może każdy z nas.

Przemedytowane, przyjęte do serca Słowo ma moc obudzić w nas nowe życie i uzdolnić do zrobienia wielkich kroków, jak Piotra. Wyrwij się ze świata, zasiądź z nami do cichej medytacji nad Słowem i przyjmij to, co Pan ma Ci do powiedzenia.

W rozważania i metodę wprowadzać nas będzie ks. Antoni Miciak CM – asystent kościelny Misji EnChristo, który ma bogate doświadczenie pracy z Lectio Divina, a także posługi jako duszpasterz i rekolekcjonista.

Tematycznie kontynuujemy Drogę św. Piotra z zeszłego roku (wówczas treści z Ewangelii), ale uczestnictwo w 2020 r. nie jest konieczne do uczestnictwa w tym roku – zapraszamy wszystkich chętnych, głodnych Słowa Bożego, pragnących zagłębić się w nim i przez jego pryzmat spojrzeć na swoje życie.

W programie nauka metody lectio divina, konferencje tematyczne, dużo czasu na osobistą medytację i modlitwę, popołudniowe przerwy na rekreację lub czas z rodziną.

Koszt uczestnictwa: 850 zł
Dzieci 4-12 lat: 425 zł
Planujemy opiekę dla dzieci
Zapisy do 20 czerwca

Temat: Lectio Divina – Droga św. Piotra na podstawie Dziejów Apostolskich
Prowadzący: ks. Antoni Miciak CM
Data i miejsce: 10 – 17 lipca 2021 r. Lanckorona/Brody dom EnChristo.
Zapisy: link do formularza (tutaj)
Informacje: zgloszenia@enchristo.pl lub pod nr telefonu 503 056 310

Liczba miejsc ograniczona.
Przyjęcie zapisu na wydarzenie potwierdzamy wysyłając maila z taką informacją.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół EnChristo