kontakt@enchristo.pl

Kobieta wolna od niemocy – weekend dla kobiet

„A była tam kobieta, która od osiemnastu lat miała ducha niemocy, była pochylona i w żaden sposób nie mogła się wyprostować” /Łk 13,11/.

10 – 12 maja 2024 r.

PROWADZENIE – IRENA NEUMUELER
(teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach chrześcijański)

Rekolekcje „Kobieta wolna od niemocy” będą szczególnym czasem poznawania siebie, swojej niemocy, współuzależnienia, ograniczeń, kłamstw na swój temat oraz ich skutków. Powiemy, jak pozbyć się tego, co nas zatrzymuje w życiu, i zatroszczyć się o siebie, by nie żyć w poczuciu opuszczenia i straty, ale mocy sprawczej nad swoim życiem, i ucieszyć się nim.

Jednocześnie będziemy poznawały Boga, który dla nas już zwyciężył i udziela daru zbawienia, uzdrowienia i uwolnienia. Odkryjemy, jak Bóg wyprowadza człowieka z niemocy, z grzechu, pogubienia i wprowadza na drogę duchowej głębi.

Będziemy mogły dowiedzieć się, jak bardzo jesteśmy umiłowane, wybrane i obdarowane. Nauczymy się przyjmować swoje dziedzictwo i przeznaczenie. Określimy swoje cele, aby żyć z wizją i mentalnością zwycięzcy.

Przewodnikiem na tej drodze będą biblijne kobiety w ludzkiej ocenie przegrane: kobieta pochylona (związana duchem niemocy); Rut (przeklęta); Tamar (odrzucona i oszukana); kobiety utrudzone swoją sytuacją.

Zapraszamy kobiety, które chcą się „wyprostować” i żyć w namaszczeniu i mocy Bożej.

Koszt uczestnictwa: 340 zł
Prowadzący: Irena Neumueler
Data i miejsce: 10-12 maja 2024 r. Lanckorona/Brody dom EnChristo
Informacje: zgłoszenia@enchristo.eu
Zapisy: formularz tutaj

Serdecznie zapraszamy

Zespół EnChristo