Autor: w: Wydarzyło się

Kształtowanie charakteru naszych dzieci NOWY TERMIN 10-12.11.2018

Kształtowanie charakteru naszych dzieci

Prowadzący: Nela i Zbigniew Kłapa

UWAGA Zmiana terminu: 10-12 listopada 2018

Dom spotkań EnChristo w Lanckoronie

Dziś podaje się nam całe mnóstwo koncepcji wychowywania młodego człowieka. Wszystkie wydają się intelektualnie przemawiać do mentalności współczesnego człowieka, niemniej potrzeba nam nade wszystko wrócić do perspektywy biblijnej, do perspektywy życia chrześcijańskiego i uczynić z nich nasz punkt odniesienia. Uchroni nas to od ulegania ludzkim pomysłom życie, pochodzącym z wysiłków intelektu. Nie pozwólmy, aby nasze dzieci stały się ofiarami nieswoich pomysłów na życie.

Są różne szkoły wychowywania dzieci, najlepszą jest jednak Boża szkoła. Jesteśmy niedoskonałymi rodzicami i żyjemy w zmieniającym się świecie, dlatego potrzebujemy wskazówek od niezmiennego Stwórcy. Zastanowimy się jak kształtować w dzieciach charakter podobający się Bogu, a przyjazny ludziom. Wymienimy się pytaniami i doświadczeniami. Zawsze można coś naprawić i stać się lepszym rodzicem. Spotkajmy się w Lanckoronie!

Posługujący: Nela i Zbyszek Kłapa – rodzice trójki dorosłych córek, dziadkowie dwójki wnuków; od niemal dwudziestu lat obydwoje w posłudze; prowadzą projekt Edukacja Biblijna w ramach Biblijnego Stowarzyszenia Misyjnego.
Cena: 180 PLN / dorosły; 90 PLN / dziecko 4-12 lat
Młodsze dzieci: ofiara dobrowolna

Miejsce: Dom Misji EnChristo, Brody 361, Lanckorona
Termin: 10-12.11.2018 (zaczynamy kolacją w sobotę a kończymy obiadem w poniedziałek)
Informacje: tel. 663 788 815

Staramy się na to wydarzenie zapewnić opiekę dla dzieci.

 
Formularz zgłoszeniowy: