Autor: w: Mój Facet moja Kobieta

Weekend „ZA❤KOCHANI W LANCKORONIE”

​Chcesz dobrych relacji?
Chcesz udanego związku?
Chcesz usłyszeć od innych dlaczego im się udało?
I po co w tym wszystkim Bóg?
Przyjedź. W programie: konferencje, rozmowy, spotkania i romantyczna randka.

Weekend w gronie damsko – męskim w uroczej, romantycznej Lanckoronie z super prowadzącymi: Małgosią i Krzyśkiem. W programie: konferencje, rozmowy, spotkania i romantyczna randka.
tea (1)

Kiedy? 16 -18 luty 2018 (piątek od 18.00)

Gdzie? Lanckorona, Dom Spotkań En Christo – Brody 361

Za ile? 179 PLN/os.

Kliknij i zapisz się:  http://tnijurl.com/zakochani2018/

Zaliczka: 50 PLN, Misja En Christo – 29 1020 2892 0000 5702 0626 9767 (tytuł przelewu: „Zakochani w Lanckoronie”).

Dodatkowe informacje: Sylwia, tel. 691 256 091, e-mail: zgloszenia@enchristo.eu

Znajdź nas na Facebooku!

@En Christo Mazowsze

* Jeżeli nie masz jeszcze tej jednej jedynej, tego jedynego, weekend pozwoli Ci lepiej się przygotować na to spotkanie. Jeżeli już byłeś/aś na tym weekendzie i znalazłeś/aś w nim coś wartościowego, prosimy, zaproś swoich przyjaciół, znajomych. Daj znać w Twojej Wspólnocie. Dziękujemy JNie jest to formalny kurs przedmałżeński.

Prowadzą: Małgorzata i Krzysztof Bystrzyccy – barwne małżeństwo z trójką dzieci; od 1997 roku związani z En Christo; dziś służą jako odpowiedzialni wspólnoty na Mazowszu. Razem prowadzą kursy dla narzeczonych przygotowujące do małżeństwa, konferencje oraz spotkania z zakochanymi.

Małgorzata – przede wszystkim kobieta – drobna figlarna blondynka, z wykształcenia ekonomista i wiolonczelistka, zawodowo korporacyjny zwierz – niezwykle sprawny, wysoko pozycjonowany menedżer globalnej korporacji, aktualnie zaangażowana w rozwój nowatorskiej firmy.

Krzysztof – wysoki, smukły brunet, z kamienną twarzą i żelaznym stylem bycia –  z poczuciem humoru, które wprawiło w zakłopotanie niejedną świątobliwą osobę. Z wykształcenia inżynier. Prowadzi własną firmę projektującą instalacje sanitarne.