Autor: w: Mój Facet moja Kobieta

10-12.02.2017 Walentynki w Lanckoronie

Poprowadzą go Krzysztof i Małgorzata Bystrzyccy – niezwykle barwne małżeństwo z siedemnastoletnim stażem – i trójką adoptowanych dzieci; od 1997 roku związani z En Christo – dziś służą jako starsi wspólnoty w En Christo Mazowsze.

Małgorzata – przede wszystkim kobieta – drobna figlarna blondynka, z wykształcenia ekonomistka i wiolonczelistka, zawodowo korporacyjny zwierz – niezwykle sprawny, wysoko pozycjonowany menedżer globalnej korporacji, aktualnie na urlopie wychowawczym.
Krzysztof – wysoki, smukły brunet, z kamienną twarzą i żelaznym stylem bycia –  z poczuciem humoru, które wprawiło w zakłopotanie niejedną nobliwą i świątobliwą osobę. Z wykształcenia inżynier – zapytany o to czym się zajmuje zawodowo odpowiada: „w gównie robię”. Prowadzi własna firmę projektującą instalacje sanitarne, wentylacyjne i gazowe.
Razem prowadzą kursy dla narzeczonych przygotowujące do małżeństwa.

Małgosia i Krzysiek są jak ogień z wodą – ich osobowości połączone razem i prześwietlone słońcem mienia się kolorami jak tęcza, a ich doświadczenie chodzenia ze sobą, narzeczeńskie i małżeńskie oraz wspólnotowe są fantastycznym źródłem wiedzy i mądrości praktycznej i konkretnej dla każdego gotowego zaczerpnąć.
bystrzyccy
Na tym weekendzie porozmawiamy o:

  • Kim jestem? Z czym do Ciebie przychodzę?
  • Kim jesteś? Jak się dobrze poznać? Randkowanie.
  • Porozmawiajmy o sexie i wyznaczmy granice
  • Jak to jest w małżeństwie i jak Bóg to zaplanował?
  • Czy to ten? Czy to ta? Jak rozpoznawać wolę Bożą?

*Jeżeli nie masz jeszcze swojej drugiej połowy, tej jednej jedynej, tego jedynego to Kurs pozwoli Ci lepiej się przygotować, gdy już ten czas nadejdzie. Jeżeli już byłeś lub byłaś na tym weekendzie i udało Ci się znaleźć w nim coś wartościowego, to prosimy, zaproś swoich przyjaciół, znajomych. Daj znać proszę w Twojej Wspólnocie. Nie jest to formalny kurs przedmałżeński.

Prowadzący: Małgorzata i Krzysztof Bystrzyccy

Termin: 10-12 luty 2017

Miejsce: Dom Spotkań Misji EnChristo, Lanckorona, Brody 361

Koszt: 150 PLN

Dodatkowe informacje: Jacek tel. 609 567 402 lub zgloszenia@enchristo.eu

ZAPISY PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY