Autor: w: Uwielbienie u Franciszkanów, Wydarzyło się

Wieczór Uwielbienia z cyklu modlitw za miasto „Ekumenizm Ducha”

TRANSMISJA ONLINE – o ile będzie możliwa – będzie nadawana na stronie http://www.enchristo.pl/transmisja-online/

Spotkanie z Colinem Symes’em podczas wieczoru Uwielbienia z cyklu modlitw za miasto „Ekumenizm Ducha”.

Kraków 31 marca 2014 r.

Gościem specjalnym naszego kolejnego spotkania w mieście:”Ekumenizm Ducha” będzie Colin Symes, znany wszystkim z Forum CCC. Jego otwarte serce na jedność chrześcijan oraz mocna wrażliwość na tematykę jedności spotkały się z bardzo wzruszającym odbiorem podczas Forum. Chcemy przybliżyć go wam jeszcze bardziej.

Colin poprowadzi wcześniej weekend w Lanckoronie „Weekend w Jego obecności”. Spotkanie poniedziałkowe będzie kontynuacją stawania wspólnie w obecności Boga. Koncentrować się będziemy na „Jego obecności”, będącej Jego obliczem- osobowym, intymnym, pełnym pasji.

enchristo, franciszkanie, uwielbienie kraków, colin symes

Jesteśmy powołani do tego, aby dążyć do spotykania się z Nim twarzą w twarz jako najbardziej naturalnego miejsca dla naszego przebywania postępując za tym co przydarzyło się Jakubowi i Mojżeszowi, którzy przeżyli przemieniające ich spotkania Twarzą w twarz z Bogiem. Takie spotkanie z Bogiem prowadzi do objawienia się Jego chwały w tym co nadprzyrodzone, co między innymi wiedzie do uzdrowienia.

Andrzej Sionek

Termin: 31 marca 2014 Poniedziałek godzina 18:30
Miejsce: Aula Jakuba, oo Franciszkanie, Kraków

W celu zapewnienia wszystkim miejsc prosimy was o zgłaszanie swojego udziału poprzez formularz zgłoszeniowy https://docs.google.com/forms/d/10GDTPi2jErsyVdRFs1-WlVUJK_9xHE7behhmQ6nIob4/viewform

Pytania należy zgłaszać na adres zgloszenia[małpa]enchristo.eu

Ze względu na koszty poniesione podczas organizacji tego wydarzenia będziemy chcieli zebrać kolektę. Szacujemy, że ofiara w wysokości 10 PLN od osoby pokryje poniesione opłaty.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie stanąć w modlitwie o jedność chrześcijan!
Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie stanąć w Jego obecności. Wierzymy, że to wspólne przebywanie czyni zmianę!

Z Bogiem
Zespół En Christo