Autor: w: Weekend Uwielbienia, Wydarzyło się

Weekend Uwielbienia Żyjąc w Bożej obecności

ZAPISY ZAKOŃCZONE

 

Weekend w Jego obecności, doświadczenie wspólnego doświadczania obecności Bożej w uwielbieniu. Nauczanie weekendu koncentrować się będzie na Jego obecności, będącej Jego obliczem- osobowym, intymnym, pełnym pasji.

Jesteśmy powołani do tego, aby dążyć do spotykania się z Nim twarzą w twarz jako najbardziej naturalnego miejsca dla naszego przebywania postępując za tym co przydarzyło się Jakubowi i Mojżeszowi, którzy przeżyli przemieniające ich spotkania Twarzą w twarz z Bogiem. Takie spotkanie z Bogiem prowadzi do objawienia się Jego chwały w tym co nadprzyrodzone, co między innymi wiedzie do uzdrowienia.

W czasie tego weekendu szczególnie będziemy się chcieli skupić na sesjach uwielbienia, podczas których będziemy się starać odpowiadać w twórczy sposób na obecności Bożą, śpiewając w Duchu, prorokując stając się instrumentami Ducha świętego.

Oprócz Colina swoim doświadczeniem w czasie weekendu służyć nam będą Chris Hall i Alan Colley.

Prowadzący : Colin Symes (Szkocja), Chris Hall (Szkocja)
Termin: 28 – 30 marzec 2013
Miejsce: Lanckorona (Brody 361) – Dom formacyjny Szkoły Ewangelizacji, Odnowy życia i Jedności chrześcijan En Christo
Koszt: 150 PLN

Zapisy: email – zgloszenia[małpa]enchristo.eu

W miarę możliwości prosimy o przesłanie zaliczki w wysokości 50 zł od osoby na konto: 68 1030 0019 0109 8521 7297 0012; Andrzej Sionek, ul. Turniejowa 69b/4, 30-619 Kraków ( tytuł: „En Christo: Weekend uwielbienia 28-30.03.2014”).

Wszystkie zgłoszenia potwierdzamy mailowo.

W razie braku potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny:

Marcin Gąsiorek 734125276

Zapraszamy
Zespół En Christo

photo source