Autor: w: Myśl mesjańska, Wydarzyło się

Prawo i Łaska – Weekend z Danielem i Izajaszem Gruberem

1- 3 marca 2013 roku – Prawo i Łaska

Daniel Gruber jest jednym z czołowych przedstawicieli myśli mesjańskiej w USA, autorem wielu książek i artykułów, m.in. „Kościół i Żydzi”, „Tora i Nowe Przymierze”, „Kopernik i Żydzi”, „The Messianic Writings”.

UWAGA – Zapisy na weekend zostały zakończone!

Zapraszamy do Lanckorony 1-3 marca 2013 r. na „Prawo i Łaska” – kolejny weekend mesjański, Tym razem Daniel Gruber prowadził będzie weekend wraz ze swoim synem Izajaszem. Dzięki ich obecności i nauczaniu po raz kolejny będziemy mieli okazję pogłębić rozumienie żydowskich korzeni Kościoła i zasiąść wspólnie do rozważania Słowa Bożego. Dowiemy się czym dla Żydów mesjańskich jest w istocie Prawo i Łaska…

Nasze doświadczenia z poprzednich weekendów pokazują jak wyjątkowym jest nauczanie Daniela w formie, ale także w treściach jakie przekazuje. Daje ono nam nieustannie nowe możliwości pogłębienia naszego poznania, abyśmy wiedzieli, jak wiedzieć należy.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego z Danielem i Izajaszem rozeznawania tego, co Bóg zawarł w swoim słowie.

d-prawo-i-laska-lanckorona-enchristo-mysl-mesjanska

Weekend przeznaczony jest dla osób dorosłych. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem prosimy o wczesne zapisy.  Osoby wybierające się na weekend mesjański po raz pierwszy zobowiązane są do przesłuchania nagrań z przynajmniej jednego z poprzednich weekendów.
Koszt weekendu: 180 zł

Prosimy o dokonywanie przedpłat (po otrzymaniu od nas potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia) w wysokości 50 złotych przelewem:
68 1030 0019 0109 8521 7297 0012
Andrzej Sionek
ul. Turniejowa 69b/4 , 30-619 Kraków ( tytuł wpłaty:„En Christo – Weekend z Danielem” )

adres mailowy: zgloszenia[Małpa]enchristo.eu
Każde zgłoszenie potwierdzamy mailowo!
W przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny
Sylwia 511 048 300