Autor: w: Wydarzyło się

Weekend młodych – Chrzest w Duchu Świętym

Przesyłamy zaproszenie na kolejny weekend z cyklu weekendów młodych z ks. dr Peterem Hockenem. Tym razem temat najwyższej wagi, wokół którego choć oficjalne stanowisko Kościoła jest jasne, to w poszczególnych krajach i kościołach lokalnych jest wciąż dużo zamieszania, braku informacji lub dezinformacji.

Informujemy, iż zapisy zostały zakończone a lista uczestników zamknięta.
Osoby, które nie zdążyły zgłosić swojego uczestnictwa zapraszamy na kolejne wydarzenia, które z pewnością pojawią się w naszym kalendarium.

Jeśli czujesz, że chciałbyś zgłębić ten temat u samych źródeł i poznać co Kościół w swoim oficjalnym nauczaniu myśli na temat Wylania Ducha Świętego, a także doświadczyć mocy Ducha Świętego, Jego mądrości i objawienia w tym czasie, to zapraszamy Cię abyś razem z nami wziął udział w tym wydarzeniu.

Weekend poświęcony kluczowej tematyce dla naszego życia chrześcijańskiego, nieustannemu historycznemu wylewaniu się Ducha na Kościół i świat.

Kluczowe biblijne terminy w odniesieniu do chrztu w Duchu świętym: najistotniejsze przesłanki biblijne dla zrozumienia przez nas dzisiaj chrztu w Duchu świętym.

Chrzest w Duchu świętym jako centralna łaska ruchu charyzmatycznego. Czym chrzest w Duchu dla tych, którzy go doświadczają?

Chrzest w Duchu świętym w refleksji zielonoświątkowej, charyzmatycznych kościołów protestanckich i katolickiej odnowy charyzmatycznej. Jak żyć tę rzeczywistością tu i teraz? Czy należy ją widzieć w perspektywie sakramentalnej czy też niesakramentalnej?

Ks. dr Piotr Hocken przemówi do nas na podstawie swojego nowego dokumentu zredagowanego na potrzebę International Catholic Charismatic Renewal Services, a poświęconego Chrztowi w Duchu Świętym!

21-23.10.2011 Weekend dla młodych Chrzest w Duchu Świętym – Lanckorona
Koszt weekendu: 130PLN (+10PLN dla osób zainteresowanych pościelą)
Rozpoczynamy kolacją w piątek o godzinie 19:00.

W związku z dużą liczbą zgłoszeń zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się.
Każde zgłoszenie potwierdzamy mailowo, więc jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia, to prosimy o kontakt albo na zgloszenia[MAŁPA]enchristo.eu albo pod nr telefonu: 509 233 215, ponieważ nie potwierdzone zgłoszenia nie są wpisywane na listę uczestników.

Do zobaczenia!
Zespół En Christo.