Autor: w: Inne

Weekend uwielbienia

Uwielbienie, a narody - We go in, He sends us out!

Kiedy stajemy przed Panem oddając mu Chwałę, wchodzimy przez Niego, jako najwyższego kapłana, do miejsca najświętszego przed oblicze samego Ojca. „Skutkiem ubocznym” przebywania w Bożej obecności jest objawienie i wyposażenie jakie otrzymujemy od Boga, powołanie do niezwykłego Bożego Planu w którym mamy niepowtarzalne miejsce!

Głębokim pragnieniem Boga jest aby to co zostało w nas włożone, mogło przez nas wyjść i stać się błogosławieństwem dla narodów. Przebywanie w obecności Boga uwalnia nas, uzdrawia i uzdalnia do wykonania nakazu misyjnego, który stanowi fundament naszego zaangażowania i jawi się jako bezpośrednia konsekwencja naszego wchodzenia w obecność Boga.

Kolejny z serii weekendów uwielbienia przeprowadzany wspólnie z zespołem z Edynburga, który zarazem jest ciągiem dalszym także weekendów misyjnych będzie czasem szukania odpowiedzi na pytanie: Dokąd uwielbienie nas prowadzi?

Termin: 03-05.06.2011 (od Piątku godz. 17.00 do Niedzieli godz. 15.00 )
Prowadzący: Chris Hall, Colin Symes, zespół z Edynburga
Miejsce: Lanckorona
Zapisy: zgloszenia[MAŁPA]enchristo.eu
Cena: 120PLN (pracujący), 100PLN (studenci)

W miarę możliwości prosimy o przesłanie zaliczki w wysokości 50 zł od osoby pozwoli nam ona na pokrycie kosztów organizacji weekendu

Wpłaty można dokonywać na konto:

68 1030 0019 0109 8521 7297 0012

Andrzej Sionek, ul. Turniejowa 69b/4, 30-619 Kraków

( tytuł wpłaty: „EnChristo: Weekend uwielbienia”)

* Prosimy zabierać ze sobą potwierdzenie wpłaty zaliczki

 

Source photography